Kawa świeżo palona Arabica Indie Mysore Nuggets Extra Bold

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Towar dostępny w magazynie Towar dostępny w magazynie
  • szt.
  • Cena netto: 20,53 zł 25,25 zł

Kawa świeżo palona Arabica Indie Mysore Nuggets Extra Bold uprawiana jest w regionie Mysore to dzisiejsza Karnatakana leżącego w górzystej, południowo-zachodniej części subkontynentu indyjskiego na wysokości 700-1600 m n.p.m. Jest to kawa organiczna o bardzo ciekawym pomarańczowo - czekoladowo - cytrusowym smaku przypominającym wino, pojawia się również akcent orzechowy. Ziarna tego gatunku kawy poddawane są obróbce metodą na mokro.

Kawę wypalamy w stopniu średnim.

 

 

Naszą przewagą jest fakt, że sprzedajemy kawę wypalaną przez nas. W związku z tym robimy to dopiero po złożeniu zamówienia, a więc mają Państwo gwarancję, że w paczce od nas znajduje się kawa świeżo palona, której nie można kupić w żadnym innym sklepie. Aby dostarczyć Państwu produkt najwyższej jakości, kawa zanim znajdzie się w ofercie, przechodzi wieloetapowy test. Sprawdzamy ją również w późniejszym etapie, przed każdym wypaleniem i oczywiście po wysypaniu z pieca.

Kawa świeżo palona oraz dbałość o jakość ziarna i jakość palenia powoduje, że Klient otrzymuje produkt najwyższej jakości.