Kawa świeżo palona Espresso Blend

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Towar dostępny w magazynie Towar dostępny w magazynie
  • szt.
  • Cena netto: 20,32 zł 24,99 zł

Mieszanka starannie wyselekcjonowanych kaw wysokiej jakości dobranych tak, aby tworzyło harmonijne, bogate i prawdziwe espresso. Wyróżnia się intensywnym smakiem oraz idealną cremą. Mocno zauważalny smak czekolady łączy się tutaj z bardzo delikatną kwaskowatością.

 

Stopień palenia: Palenie średnio ciemne - ziarna są mocno brązowe, kwaskowatość niewielka. Występuje przyjemna goryczka. Aromat kawy jest mocny czekoladowy. Skarmelizowane podczas wypalania ziaren cukry wprowadzają wyczuwalne, słodkawe nuty.

Naszą przewagą jest fakt, że sprzedajemy kawę wypalaną przez nas. W związku z tym robimy to dopiero po złożeniu zamówienia, a więc mają Państwo gwarancję, że w paczce od nas znajduje się kawa świeżo palona, której nie można kupić w żadnym innym sklepie. Aby dostarczyć Państwu produkt najwyższej jakości, kawa zanim znajdzie się w ofercie, przechodzi wieloetapowy test. Sprawdzamy ją również w późniejszym etapie, przed każdym wypaleniem i oczywiście po wysypaniu z pieca.

Kawa świeżo palona oraz dbałość o jakość ziarna i jakość palenia powoduje, że Klient otrzymuje produkt najwyższej jakości.