Kawa świeżo palona Arabica Costa Rica Don Oscar Villa Lobos

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Towar dostępny w magazynie Towar dostępny w magazynie
  • szt.
  • Cena netto: 32,32 zł 39,75 zł

Arabica Costa Rica Don Oscar Villa Lobos - bardzo wysokiej jakości kawa z Kostaryki. Charakteryzuje się pełnym smakiem i przepięknym aromatem. Odnaleźć tu możemy owoce tropikalne, mleczną czekoladę, suszone owoce, karmel i orzechy laskowe. Nazwa kawy nawiązuje do niedawno zmarłego ojca plantatorów założyciela plantacji Alejandro Don Oscara. Obecnie plantacja prowadzona jest przez braci i ich rodziny. Największym wyzwaniem dla nich są obecnie zmiany klimatyczne. Kawa uprawiana jest na obszarze 60 ha na wysokości 1700 - 1900 m n.p.m. Gleba wulkaniczna, piaskowa, gliniasta. Obróbka na mokro.

Kawa została oceniona przez Speciality Coffee Association of America (SCAA) uzyskując 86 pkt.

Kawa palona średnio.

 Praca na plantacji.

Naszą przewagą jest fakt, że sprzedajemy kawę wypalaną przez nas. W związku z tym robimy to dopiero po złożeniu zamówienia, a więc mają Państwo gwarancję, że w paczce od nas znajduje się kawa świeżo palona, której nie można kupić w żadnym innym sklepie. Aby dostarczyć Państwu produkt najwyższej jakości, kawa zanim znajdzie się w ofercie, przechodzi wieloetapowy test. Sprawdzamy ją również w późniejszym etapie, przed każdym wypaleniem i oczywiście po wysypaniu z pieca.

Kawa świeżo palona oraz dbałość o jakość ziarna i jakość palenia powoduje, że Klient otrzymuje produkt najwyższej jakości.